Booking.com

Uzbekistan s Ural Airlines od 252 EUR

29. 12. 2018
Posted by:
152 Views

Na výpravu po stopách historickej Hodvábnej cesty do stredoázijského Uzbekistanu sa máte možnosť vybrať s leteckou spoločnosťou Ural Airlines (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do juhouzbeckého mesta Karshi kúpite za 252 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve od začiatku februára do konca marca 2019 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Uzbekistanu nech poslúži odlet z českej Prahy (PRG) dňa 14. marca (štvrtok) a návrat z uzbeckého Karshi (KSQ) dňa 29. marca 2019 (piatok).

Rezervácia letenky:
Praha – Karshi (Uzbekistan) za 252 EUR (14.03.-29.03.2019 / štvrtok – piatok)

PRG-KSQ
Praha, Česká republika – Karshi, Uzbekistan (foto: (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Uzbekistan

Znamenitý stredoázijský Uzbekistan upúta nielen priaznivcov legendárnej Hodvábnej cesty. Okrem pulzujúceho Taškentu si istotne nenechajte ujsť fantastické historické mestá Samarkand a Buchara na spomenutej “Silk Road”. Ponúka sa aj prehliadka drsným klimatickým podmienkam bohužiaľ pomaly ustupujúceho Aralského jazera. Z pohraničného juhouzbeckého Termezu sa Vám cez magickú rieku Amudarja naskytne pohľad do ťažko skúšaného susedného Afganistanu.

zobraziť celý článok


TIE NAJLEPŠÍ HOTELY A PENZIÓNY PRE VAŠE SPOKOJNÉ CESTOVANIE

Aby sa vaše cestovanie naozaj vydarilo, vyberte si z ponuky rezervačného portálu Booking.com vhodné ubytovanie v hoteli alebo penzióne podľa vašich preferencií. Vyberať môžete podľa ceny, kvality ubytovania, hodnotenia klientov alebo vzdialenosti od centra vami navštívenej destinácie. Booking.com, to sú tisíce preverených hotelov a penziónov po celom svete pre vaše spokojné cestovania.
Tie najlepšie hotely a penzióny vyhľadávajte tu