Booking.com

Trinidad a Tobago s Condor Airlines od 320 EUR

Tropické súostrovie Trinidad a Tobago máte možnosť odhaliť vďaka ponuke leteckej spoločnosti Condor Airlines alias Condor Flugdienst (s odletom z Nemecka).

Trasy v predaji:

Spiatočné letenky na karibský ostrov Tobago (do Crown Point pri Scarborough) sa dajú kúpiť za 320 EUR s odletom z nemeckého Frankfurtu.

Podmienky predaja:

Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:

Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete vo veľmi obmedzenom množstve počas decembra 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Tobago môže byť odlet z Frankfurtu (FRA) dňa 11. decembra s návratom z Crown Point/Scarborough (TAB) dňa 25. decembra 2018.

Rezervácia letenky:
Frankfurt – Tobago za 320 EUR (11.12.-25.12.2018)

Doprava do Nemecka

Letecká doprava

Na letecké priblíženie do Frankfurtu (FRA) sa dá vo všeobecnosti použiť:

– Wizz Air z Budapešti

– Ryanair z Krakova

– Austrian Airlines z Viedne

– Lufthansa z Viedne (z Budapešti/z Krakova/z Prahy)

Pozemná doprava

Pri cestách po zemi z nášho regiónu do Frankfurtu možno využiť:

– autobusové spojenie Flixbus (od 35 EUR z Bratislavy – aj nočné spojenie / až na frankfurtské letisko)

– vlakovú dopravu s ÖBB/Deutsche Bahn (od 29 EUR z Viedne/od 39 EUR z Bratislavy – aj nočný vlak)

– železničnú dopravu ČD/Deutsche Bahn (od 494 CZK/19 EUR z Prahy)

FRA-TAB

Frankfurt, Nemecko – Scarborough, Trinidad a Tobago (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Trinidad a Tobago

Súostrovie Trinidad a Tobago (niekedy skrátene nazývané T&T), nájdete v Karibskom mori, medzi pútavou Granadou a majestátnou Venezuelou (len niekoľko kilometrov od pobrežia juhoamerického svetadielu, resp. od venezuelských brehov či delty rieky Orinoco). “T&T” sú najjužnejšou časťou ostrovnej skupiny Antily, pričom (ako naznačuje samotné ich pomenovanie) sú tvorené dvomi rovnomennými hlavnými ostrovmi Trinidad, Tobago, ale aj niekoľkými menšími ostrovčekmi.

Bohatý Trinidad

Pôvabný Trinidad, väčší z oboch “dvojičiek”, Vás čaká (iba) 11 km od venezuelského pobrežia. V jeho severozápadnej partii leží hlavné mesto krajiny, pozoruhodný Port of Spain. Ekonomika “T&T” má tak ako susedná Venezuela základy v pomerne silnom petrochemickom priemysle (prítomnom hlavne na ostrove Trinidad) a radí sa k jedným z najrozvinutejších v celom Karibiku. K celkom obľúbeným udalostiam (pre domácich obyvateľov aj pre cestovateľov) patrí pestrofarebný každoročný karneval, ktorý sa najbližšie uskutoční v priebehu februára 2019.

Príjemné Tobago

Famózne Tobago, menší brat Trinidadu, má naopak orientáciu prevažne na cestovný ruch. Sklamaní istotne neostanú hlavne obdivovatelia prekrásnych pláží Karibiku s bielym pieskom, fanúšikovia plážového leňošenia, priaznivci vodných športov, ale aj milovníci fascinujúcich krás farebného podmorského sveta. Z mnohých neskutočných plážových scenérií skúste impozantný Pigeon Point, poožený v rozumnej vzdialenosti od medzinárodného letiska Crown Point (TAB).

zobraziť celý článok

Author: Admin


TIE NAJLEPŠÍ HOTELY A PENZIÓNY PRE VAŠE SPOKOJNÉ CESTOVANIE

Aby sa vaše cestovanie naozaj vydarilo, vyberte si z ponuky rezervačného portálu Booking.com vhodné ubytovanie v hoteli alebo penzióne podľa vašich preferencií. Vyberať môžete podľa ceny, kvality ubytovania, hodnotenia klientov alebo vzdialenosti od centra vami navštívenej destinácie. Booking.com, to sú tisíce preverených hotelov a penziónov po celom svete pre vaše spokojné cestovania.
Tie najlepšie hotely a penzióny vyhľadávajte tu