Booking.com

TIP – Januárový výlet do Lisabon-u s letenkami už za 46€!

S januárovými letenkami sa po Silvestri ako keby roztrhlo vrece. Ak vás láka portugalska metropola Lisabon, spiatočné letenky tu dnes pre vás máme už za 46€!

Ide o letenky írskej spoločnosti Ryanair pri odlete z poľského Krakova.

Za najnižšiu čiastku je dostupný iba jediný termín v strede januára – 14-18.1.2019. Odporúčame ak máte o tieto letenky záujem radšej rezervovať čím skôr. Za najnižšiu cenu je s najväčšou pravdepodobnosťou dostupných len niekoľko leteniek.

Po zmenách u Ryanair-u si každý pasažier môže bez priplácania zobrať iba menšiu tašku s rozmermi 40x20x25cm. Ak potrebujete batožiny viac, odporúčame si následne zakúpiť priority boarding, ktorý nestojí veľa a umožní vám zobrať si batožinu 55x40x20cm + menšiu tašku 35x20x20cm. Viac info TU.

zobraziť celý článok


Autor: Miroslav Fitoš


TIE NAJLEPŠÍ HOTELY A PENZIÓNY PRE VAŠE SPOKOJNÉ CESTOVANIE

Aby sa vaše cestovanie naozaj vydarilo, vyberte si z ponuky rezervačného portálu Booking.com vhodné ubytovanie v hoteli alebo penzióne podľa vašich preferencií. Vyberať môžete podľa ceny, kvality ubytovania, hodnotenia klientov alebo vzdialenosti od centra vami navštívenej destinácie. Booking.com, to sú tisíce preverených hotelov a penziónov po celom svete pre vaše spokojné cestovania.
Tie najlepšie hotely a penzióny vyhľadávajte tu