Booking.com

Thajské Krabi s Norwegian Air Shuttle od 370 EUR

6. 1. 2019
Posted by:
161 Views

Na thajský juhozápad (na konci hlavnej sezóny) zvádza ponuka škandinávskej leteckej spoločnosti Norwegian Air Shuttle (s odletom z Krakova).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do juhothajského mesta Krabi sú v predaji za 370 EUR s odletom zo spomínaného krakovského letiska Jána Pavla II.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým počas marca 2019 (s predajom do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z poľského Krakova (KRK) dňa 19. marca a návratom z thajského Krabi (KBV) o 12 dní neskôr, t.j. dňa 31. marca 2019.

Rezervácia letenky:
Krakov – Krabi za 370 EUR (19.03.-31.03.2019)

KRK-KBV
Krakov, Poľsko – Krabi, Thajsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Juhozápadná časť Thajska

Obľúbené Krabi Vás čaká v rovnomennej provincii v juhozápadnej partii Thajského kráľovstva, v oblasti pobrežia impozantného Andamanského mora. Poteší Vás nielen pôvabnými plážovými scenériami v Ao Nang či Railay Beach (a prípadne i celej fantastickej okolitej krasovej oblasti). Môže však byť i vhodným východiskovým bodom na prehliadku mimoriadne krásneho súostrovia Ko Phi Phi.

zobraziť celý článok


TIE NAJLEPŠÍ HOTELY A PENZIÓNY PRE VAŠE SPOKOJNÉ CESTOVANIE

Aby sa vaše cestovanie naozaj vydarilo, vyberte si z ponuky rezervačného portálu Booking.com vhodné ubytovanie v hoteli alebo penzióne podľa vašich preferencií. Vyberať môžete podľa ceny, kvality ubytovania, hodnotenia klientov alebo vzdialenosti od centra vami navštívenej destinácie. Booking.com, to sú tisíce preverených hotelov a penziónov po celom svete pre vaše spokojné cestovania.
Tie najlepšie hotely a penzióny vyhľadávajte tu