Booking.com

SARDÍNIA ešte lacnejšie – letenky z Bratislavy už za 20€!

Každý rok je niečim špecifický a táto jeseň vyzerá to tak, že prinesie lacné letenky na Sardíniu, ktoré sme pominulé roky nemali možnosť okúsiť.

Dnes tu pre vás máme tip na letenky, pri ktorých vás let tam aj naspäť dohromady bude stáť iba 20€!

Letí sa z Bratislavy a ako príklad takéhoto lacného termínu môžeme uviesť napríklad 23-30.11.2019. Dostupných je je však niekoľko – všetky si môžete kuknúť na tejto stránke.

Budete mať teda celý týždeň na spoznávanie Sardínie v období, kedy tu už nie je toľko turistov. Aj v tomto období sa vedia teploty na ostrove bežne pohybovať medzi 17-21°C cez deň. Nebude tam teda síce teplo – no nedá sa hovoriť ani o zime.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu tašku s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste si chceli priplatiť aj za väčšiu príručnú batožinu 55x40x20cm budete si musieť priplatiť – a v tomto prípade celkom dosť, +18€.

zobraziť celý článok


Autor: Miroslav Fitoš


TIE NAJLEPŠÍ HOTELY A PENZIÓNY PRE VAŠE SPOKOJNÉ CESTOVANIE

Aby sa vaše cestovanie naozaj vydarilo, vyberte si z ponuky rezervačného portálu Booking.com vhodné ubytovanie v hoteli alebo penzióne podľa vašich preferencií. Vyberať môžete podľa ceny, kvality ubytovania, hodnotenia klientov alebo vzdialenosti od centra vami navštívenej destinácie. Booking.com, to sú tisíce preverených hotelov a penziónov po celom svete pre vaše spokojné cestovania.
Tie najlepšie hotely a penzióny vyhľadávajte tu