Booking.com

Predĺžený víkend v PARÍŽI – cez LETNÉ PRÁZDNINY už za 51€

8. 6. 2019
Posted by:
85 Views

A ďalší letný predĺžený víkend – tentokrát do metropoly Francúzska! Ak vás láka Paríž, letenky tu pre vás máme už za 51€!

Navyše poletíte priamo z bratislavského letiska priamou linkou írskej spoločnosti Ryanair.

Ako príklad takéhoto termínu môžeme uviesť 10-13.8.2019. Rezervujte čo najskôr. Za najnižšiu cenu už nie je dostupných mnoho leteniek a cena po vypredaní pôjde hore.

Všetky termíny s konkrétnymi cenami si prípadne kuknite na tejto stránke.

Letí sa na letisko Paris Beauvais, ktoré je ešte celkom vzdialené od samotného Paríža. A aj doprava z neho/ňaň je teda o niečo drahšie. Rátajte, že spiatočný lístok vás bude stáť 20-30€.

Zobrať si so sebou môžete za najnižšiu cenu iba menšiu tašku 40x25x20cm. Ak by ste chceli aj väčšiu tašku 55x40x20cm, priplatíte si asi +18€. Oplatí sa teda pobaliť sa minimalistickejšie.

zobraziť celý článok


Autor: Miroslav Fitoš


TIE NAJLEPŠÍ HOTELY A PENZIÓNY PRE VAŠE SPOKOJNÉ CESTOVANIE

Aby sa vaše cestovanie naozaj vydarilo, vyberte si z ponuky rezervačného portálu Booking.com vhodné ubytovanie v hoteli alebo penzióne podľa vašich preferencií. Vyberať môžete podľa ceny, kvality ubytovania, hodnotenia klientov alebo vzdialenosti od centra vami navštívenej destinácie. Booking.com, to sú tisíce preverených hotelov a penziónov po celom svete pre vaše spokojné cestovania.
Tie najlepšie hotely a penzióny vyhľadávajte tu