Booking.com

Predĺžený víkend v MARSEILLE – letenky už od 28€!

Po nejakej dobe tu máme opäť aj letenky do francúzskeho mesta MARSEILLE. Ak vás láka juh Francúzska a chceli by ste spoznať Marseille či jej okolie, spiatočné letenky momentálne kúpite už za 28€!

Ako príklad môžeme uviesť napríklad predĺžený víkend 25-28.1.2019 od piatku do soboty. Takže ušetríte aj nejakú tú dovolenku ak cez víkend nerobíte.

Všetky termíny aj s konkrétnymi cenami nájdete napríklad na tejto stránke.

Teploty v tejto oblasti vedia byť pritom veľmi príjemné aj počas januára – posledný január sa cez deň pohybovali približne medzi 13-19°C. Čo je na zimu úplne fajn teplota.

Po zmenách u Ryanair-u si každý pasažier môže bez priplácania zobrať iba menšiu tašku s rozmermi 40x20x25cm. Ak potrebujete batožiny viac, odporúčame si následne zakúpiť priority boarding, ktorý nestojí veľa a umožní vám zobrať si batožinu 55x40x20cm + menšiu tašku 35x20x20cm. Viac info TU.

zobraziť celý článok


Autor: Miroslav Fitoš


TIE NAJLEPŠÍ HOTELY A PENZIÓNY PRE VAŠE SPOKOJNÉ CESTOVANIE

Aby sa vaše cestovanie naozaj vydarilo, vyberte si z ponuky rezervačného portálu Booking.com vhodné ubytovanie v hoteli alebo penzióne podľa vašich preferencií. Vyberať môžete podľa ceny, kvality ubytovania, hodnotenia klientov alebo vzdialenosti od centra vami navštívenej destinácie. Booking.com, to sú tisíce preverených hotelov a penziónov po celom svete pre vaše spokojné cestovania.
Tie najlepšie hotely a penzióny vyhľadávajte tu