Booking.com

PODGORICA – letenky + ubytovanie spolu za 38€

Radi by ste si počas zimy niekam zaleteli? No ideálne aby ste sa zmestili do dvojcifernej sumy za letenku + ubytko? Jeden TIP tu dnes pre vás máme – navštívite hlavné mesto Čiernej Hory – Podgoricu a za letenky + ubytovanie zaplatíte spolu iba 38€!

Letenky do Podgorice

Lacné letenky zoženiete pri odlete z Budapešti. Pravidelnú linku medzi hlavným mestom Maďarska a Podgoricou prevádzkuje známa nízkonákladovka WizzAir.

Nižšie ako príklad uvádzame termín na predĺžený víkend – 9-12.2.2019.

No dostupných je viacero podobných termínov na nasledujúce mesiac. Stačí si to tam trošku preklikať.

Pri aktuálnych batožinových podmienkach WizzAir-u si so sebou môžete zobrať iba menšiu tašku s rozmermi 40x30x20cm a hmotnosťou do 10kg. Dodatočná sa dá však dokúpiť(od 5€ za let – v cene priority boardingu). Viac informácii si prečítajte v tomto článku

zobraziť celý článok


Autor: Miroslav Fitoš


TIE NAJLEPŠÍ HOTELY A PENZIÓNY PRE VAŠE SPOKOJNÉ CESTOVANIE

Aby sa vaše cestovanie naozaj vydarilo, vyberte si z ponuky rezervačného portálu Booking.com vhodné ubytovanie v hoteli alebo penzióne podľa vašich preferencií. Vyberať môžete podľa ceny, kvality ubytovania, hodnotenia klientov alebo vzdialenosti od centra vami navštívenej destinácie. Booking.com, to sú tisíce preverených hotelov a penziónov po celom svete pre vaše spokojné cestovania.
Tie najlepšie hotely a penzióny vyhľadávajte tu