Booking.com

Ohňová zem s LATAM od 643 EUR

8. 1. 2019
Posted by:
168 Views

Do argentínskej (alebo prípadne i čilskej) Patagónie sa máte možnosť vybrať s tarifom leteckej spoločnosti LATAM (z aliancie Onewrld) v spolupráci s partnerskými dopravcami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Ushuaia v oblasti Tierra del Fuego (jedného z najjužnejších miest Zeme) sú v predaji za 737 USD (cca 643 EUR) s odletom zo spomínaného leteckého prístavu.

Trasy v predaji:
Tarifné podmienky určujú cesty v období od 3. februára do 13. júna 2019, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, ukončenie ciest do 13.06.2019 a predaj do 19. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu marca 2019.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie spiatočnej letenky do argentínskej Patagónie nech bude napr. odlet z Viedne (VIE) dňa 13. marca s návratom z Ushuaia (USH) dňa 27. marca 2019.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Ushuaia za 737 USD / 643 EUR (13.03.-27.03.2019)

VIE-USH
Viedeň, Rakúsko – Ushuaia, Argentína (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Ohňová zem (Patagónia)

Ushuaia

Pri svojich potulkách gigantickou Argentínou by ste určite mali objaviť krásy i jej snáď najpôvabnejšej a najdivokejšej časti – znamenitého súostrovia Ohňová zem (Tierra del Fuego), kde Vás očakáva i jedno z najjužnejších miest sveta s názvom Ushuaia. Ak sa rozhodnete pre pozemný presun z Ushuaia do El Calafate (v oblasti Torres del Paine) cez Čile, zaiste nezostanete sklamaní.

Punta Arenas

Po ceste zrejme neobídete fantastické Punta Arenas v susednom Čile, ktoré v teplejších mesiacoch tak ako Ushuaia môže poslúžiť ako výborný východiskový bod na návštevu ľadovej Antarktídy a prakticky počas celého roka sa toto skvelé čilské mesto dá využiť ako základňa na tak trochu netypický letecký výlet na nesmierne pútavé Falklandské ostrovy.

zobraziť celý článok


TIE NAJLEPŠÍ HOTELY A PENZIÓNY PRE VAŠE SPOKOJNÉ CESTOVANIE

Aby sa vaše cestovanie naozaj vydarilo, vyberte si z ponuky rezervačného portálu Booking.com vhodné ubytovanie v hoteli alebo penzióne podľa vašich preferencií. Vyberať môžete podľa ceny, kvality ubytovania, hodnotenia klientov alebo vzdialenosti od centra vami navštívenej destinácie. Booking.com, to sú tisíce preverených hotelov a penziónov po celom svete pre vaše spokojné cestovania.
Tie najlepšie hotely a penzióny vyhľadávajte tu