Booking.com

Nórsky BERGEN s odletom z Viedne – v septembri už od 32€!

Chceli by ste si ešte tento mesiac zaletieť na sever Európy? Kým úplne neskončí „letná sezóna“? Máme tu pre vás tip na letenky!

Spoločnosť WizzAir totižto aktuálne ponúka spiatočné letenky z Viedne do Bergenu už od 32€ aj na predĺžený víkend!

Cena platí opäť pre členov tzv. Wizz Discount Club. Avšak aj ak členmi nie ste – zaplatíte stále fajn čiastku 52€.

Členstvo však odporúčame. Stojí na rok pre dvojicu iba 30€ dohromady a zľava sa vám uplatní už aj na letenky, ktoré kupujete spolu s členstvom. Po celý rok pritom môžete nakupovať letenky tejto spoločnosti so zľavou.

Ako príklad lacného termínu môžeme uviesť 27-30.9.2019. No aj v termíne o týždeň skôr – 20-23.9.2019 zaplatíte len o pár eur navyše.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu tašku s rozmermi 40x30x20cm. A oplatí zbaliť do nej a nekupovať si dodatočnú batožinu. Ak by ste si totižto chceli priplatiť aj za väčšiu príručnú batožinu 55x40x23cm, letenky sa vám celkom predražia. Zaplatíte v uvedenom termíne +40€.

zobraziť celý článok


Autor: Miroslav Fitoš


TIE NAJLEPŠÍ HOTELY A PENZIÓNY PRE VAŠE SPOKOJNÉ CESTOVANIE

Aby sa vaše cestovanie naozaj vydarilo, vyberte si z ponuky rezervačného portálu Booking.com vhodné ubytovanie v hoteli alebo penzióne podľa vašich preferencií. Vyberať môžete podľa ceny, kvality ubytovania, hodnotenia klientov alebo vzdialenosti od centra vami navštívenej destinácie. Booking.com, to sú tisíce preverených hotelov a penziónov po celom svete pre vaše spokojné cestovania.
Tie najlepšie hotely a penzióny vyhľadávajte tu