Booking.com

Navštívte PARÍŽ – s odletom z Bratislavy za 26€

Ak by ste chceli začať svoje budúcoročné cestovanie už v januári, máme tu pre vás tip na výhodné letenky Ryanair-u z Bratislavy do Paríža.

Spiatočné letenky sú momentálne dostupné už od veľmi dobrých 26€ za let tam aj naspäť dohromady!

Ako príklad môžeme uviesť 4-dňový termín 8-12.1.2019 – od utorka do soboty. Lacných leteniek je však viac – celý kalendár termínov nájdete na tejto stránke.

Upozorňujeme, že sa letí na letisko Paris Beauvais, ktoré je od samotného centra Paríža ešte dobrý kúsok. Rátajte že za lístok z letiska a naň zaplatíte dokopy ešte 15-30€!

Po zmenách u Ryanair-u si každý pasažier môže bez priplácania zobrať iba menšiu tašku s rozmermi 40x20x25cm. Ak potrebujete batožiny viac, odporúčame si následne zakúpiť priority boarding, ktorý nestojí veľa a umožní vám zobrať si batožinu 55x40x20cm + menšiu tašku 35x20x20cm. Viac info TU.

zobraziť celý článok


Autor: Miroslav Fitoš


TIE NAJLEPŠÍ HOTELY A PENZIÓNY PRE VAŠE SPOKOJNÉ CESTOVANIE

Aby sa vaše cestovanie naozaj vydarilo, vyberte si z ponuky rezervačného portálu Booking.com vhodné ubytovanie v hoteli alebo penzióne podľa vašich preferencií. Vyberať môžete podľa ceny, kvality ubytovania, hodnotenia klientov alebo vzdialenosti od centra vami navštívenej destinácie. Booking.com, to sú tisíce preverených hotelov a penziónov po celom svete pre vaše spokojné cestovania.
Tie najlepšie hotely a penzióny vyhľadávajte tu