Booking.com

Na výlet do MOSKVY – letenky už od 29€!

Chceli by ste si ešte tento rok pozrieť Moskvu? Máme tu pre vás tipy na letenky, s ktorými sa do hlavného mesta Ruska dostanete za dvojciferné ceny.

Najlacnejšie letenky sú vhodné predovšetkým pre východ Slovenska – keďže spoločnosť Wizzair ponúka najlacnejšie letenky z maďarského Debrecína.

Pre členov Wizz Discount Club sú letenky dostupné už od 29€, pre nečlenov potom za 49€ za let tam aj naspäť dohromady.

Členstvo sa oplatí zakúpiť . Ročné členstvo vás bude stáť ako dvojicu iba 30€ dohromady a zľava sa vám uplatní už aj na letenky, ktoré kupujete spolu s členstvom. Celý rok máte potom možnosť nakupovať letenky WizzAir-u so zľavami, ktoré sú bežne aj 15-20€.

Ako príklad takéhoto lacného termínu môžeme uviesť napríklad 27.11-1.12.2019. V základnej cene letenky máte možnosť zobrať si so sebou menšiu tašku s rozmermi 40x30x20cm.

Alternatívou sú letenky spoločnosti Pobeda s odletom z bratislavského letiska. Tie sa dajú na tento rok kúpiť za 82€!

Ako príklad lacného termínu môžeme uviesť 21-26.11.2019 pričom tu máte v cene iba menšiu tašku s rozmermi 36 x 30 x 27 cm. Dodatočnú 10 kg batožinu si tu viete prikúpiť cca za +21€ za oba lety dokopy.

zobraziť celý článok


Autor: Miroslav Fitoš


TIE NAJLEPŠÍ HOTELY A PENZIÓNY PRE VAŠE SPOKOJNÉ CESTOVANIE

Aby sa vaše cestovanie naozaj vydarilo, vyberte si z ponuky rezervačného portálu Booking.com vhodné ubytovanie v hoteli alebo penzióne podľa vašich preferencií. Vyberať môžete podľa ceny, kvality ubytovania, hodnotenia klientov alebo vzdialenosti od centra vami navštívenej destinácie. Booking.com, to sú tisíce preverených hotelov a penziónov po celom svete pre vaše spokojné cestovania.
Tie najlepšie hotely a penzióny vyhľadávajte tu