Booking.com

LONDÝN na dlhší predĺžený víkend – z Bratislavy od 23€!

Máme tu pre vás ďalší tip aj na letenky do Londýna – tentokrát na dlhší predĺžený víkend v Bratislave.

Spiatočné letenky kúpite už za 23€ ak ste členmi Wizz Discount Club, prípadne 38€ ak členmi nie ste.

Členstvo mimochodom dlhodobo odporúčame. Stojí pre dvojicu na rok iba 30€ a umožní vám to nakupovať letenky spoločnosti WizzAir so zľavami bežne 15-20€.

Ako príklad takéhoto lacného termínu môžeme uviesť termín 7-11.11.2019. Vo štvrtok teda odletíte a v pondelok ste naspäť.

V cene letenky máte možnosť zobrať si menšiu tašku 40x30x20cm. Ak by ste potrebovali aj väčšiu príručnú batožinu tak si celkom priplatíte – +30€. Na tých pár dní sa oplatí teda zbaliť naľahko.

POZOR! Nevieme ako to bude s Brexit-om, takže treba rátať s tým, že možno budete potrebovať v tomto období už pas. Netreba rátať s tým, že vás pustia na občiansky preukaz.

zobraziť celý článok


Autor: Miroslav Fitoš


TIE NAJLEPŠÍ HOTELY A PENZIÓNY PRE VAŠE SPOKOJNÉ CESTOVANIE

Aby sa vaše cestovanie naozaj vydarilo, vyberte si z ponuky rezervačného portálu Booking.com vhodné ubytovanie v hoteli alebo penzióne podľa vašich preferencií. Vyberať môžete podľa ceny, kvality ubytovania, hodnotenia klientov alebo vzdialenosti od centra vami navštívenej destinácie. Booking.com, to sú tisíce preverených hotelov a penziónov po celom svete pre vaše spokojné cestovania.
Tie najlepšie hotely a penzióny vyhľadávajte tu