Booking.com

LETO 2020 – septembrové letenky do Arménska od 70€!

Na novej linke do Arménska môžete kúpiť letenky na koniec leta už od výborných 70€ za let tam aj naspäť dohromady!

Za takúto cenu sú dostupné letenky pre členov tzv. Wizz Discount Club. Ak členom nie ste, letenky do Arménska vás budú stáť 90€.

Členstvo však odporúčame. Stojí na rok pre dvojicu iba 40€ dohromady a zľava sa vám uplatní už aj na letenky, ktoré kupujete s členstvom. Po celý rok pritom môžete nakupovať letenky tejto spoločnosti so zľavou.

Za spomenutú čiastku môžete letieť napríklad v termíne 7-14.9.2020. Čiže ešte koncom leta môžete absolvovať zaujímavý výlet v krajine, kde ešte veľa Slovákov nebolo.

Bez priplácania si so sebou môžete zobrať menšiu príručnú batožinu 40x30x20cm. Za príplatok za priority boarding si na palubu môžete zobrať aj ďalšiu príručnú batožinu 50x40x23cm(vychádza to ale približne +24€ za priority boarding.)

zobraziť celý článok


Autor: Miroslav Fitoš


TIE NAJLEPŠÍ HOTELY A PENZIÓNY PRE VAŠE SPOKOJNÉ CESTOVANIE

Aby sa vaše cestovanie naozaj vydarilo, vyberte si z ponuky rezervačného portálu Booking.com vhodné ubytovanie v hoteli alebo penzióne podľa vašich preferencií. Vyberať môžete podľa ceny, kvality ubytovania, hodnotenia klientov alebo vzdialenosti od centra vami navštívenej destinácie. Booking.com, to sú tisíce preverených hotelov a penziónov po celom svete pre vaše spokojné cestovania.
Tie najlepšie hotely a penzióny vyhľadávajte tu