Booking.com

Letné ŠVAJČIARSKO – spiatočné letenky už od 19€!

Áno – aj do Švajčiarska sa môžete pozrieť cez leto s letenkami, ktoré vám skrz na skrz nevykradnú bankový účet!

Predovšetkým pre východ Slovenska tu máme tip na výhodné letenky z Debrecína do Bazileja, ktorých cena začína už na 19€!

Za takúto čiastku ponúka letenky WizzAir pre členov tzv. Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, za letenky zaplatíte 26€.

Členstvo však dlhodobo odporúčame. Dá sa prikúpiť priamo pri kúpe leteniek, pričom zľava sa aplikuje už priamo aj na kupované letenky a cena členstva je na rok 30€ pre dvojicu dohromady. Bežne pritom na spiatočnej letenke ušetríte aj 15-20€.

Ako príklad lacného termínu s touto cenovkou môžeme uviesť 31.7-7.8.2019. Teda v strede letných prázdnin na celý týždeň.

Ďalšie termíny si však viete kuknúť aj sami na tejto stránke.

V základnej cene letenky máte možnosť zobrať si menšiu batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste chceli aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm, treba si priplatiť priority boarding. Bude vás to stáť za oba lety ale dohromady +21€.

zobraziť celý článok


Autor: Miroslav Fitoš


TIE NAJLEPŠÍ HOTELY A PENZIÓNY PRE VAŠE SPOKOJNÉ CESTOVANIE

Aby sa vaše cestovanie naozaj vydarilo, vyberte si z ponuky rezervačného portálu Booking.com vhodné ubytovanie v hoteli alebo penzióne podľa vašich preferencií. Vyberať môžete podľa ceny, kvality ubytovania, hodnotenia klientov alebo vzdialenosti od centra vami navštívenej destinácie. Booking.com, to sú tisíce preverených hotelov a penziónov po celom svete pre vaše spokojné cestovania.
Tie najlepšie hotely a penzióny vyhľadávajte tu