Booking.com

LAUDAMOTION spustí 8 nových liniek s odletom z Viedne!

Aj vďaka spoločnosti Laudamotion sa začalo konečne lietať lacno po Európe aj z viedenského letiska. Rakúska spoločnosť však prichádza s posilnením na tomto letisku a pribudne nám 8 nových leteckých spojení!

Z Viedne si najnovšie budeme môcť zaletieť do Stuttgartu, na Kos, na Korfu, na Zakynthos, na Rhodes, na Mykonos, na Krétu(Heraklion) a do Kyjeva.

Toto leto sme mohli lietať napríklad na Mallorcu či na ostrov Santorini za úplne parádne ceny. Ak za podobné čiastky budeme môcť lietať na ďalšie Grécke ostrovy ako Zakynthos, Rhodos či Mykonos, máme sa pri nadchádzajúcej sezóne na čo tešiť.

Letenky sú už v predaji na webe rakúskej aerolinky, pričom štarty jednotlivých liniek sú rôzne – cca od februára do mája 2019

Odporúčame ešte chvíľku počkať s rezerváciou, očakávame nejaké fajn akcie, ktoré prídu aj na tieto nové linky.

zobraziť celý článok


Autor: Miroslav Fitoš


TIE NAJLEPŠÍ HOTELY A PENZIÓNY PRE VAŠE SPOKOJNÉ CESTOVANIE

Aby sa vaše cestovanie naozaj vydarilo, vyberte si z ponuky rezervačného portálu Booking.com vhodné ubytovanie v hoteli alebo penzióne podľa vašich preferencií. Vyberať môžete podľa ceny, kvality ubytovania, hodnotenia klientov alebo vzdialenosti od centra vami navštívenej destinácie. Booking.com, to sú tisíce preverených hotelov a penziónov po celom svete pre vaše spokojné cestovania.
Tie najlepšie hotely a penzióny vyhľadávajte tu