Booking.com

Kos s Laudamotion od 45 EUR

3. 1. 2019
Posted by:
165 Views

Na grécke súostrovie Kos máte šancu využiť (na začiatku letného obdobia) ponuku priamych letov na palube spoločnosti Laudamotion (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na subtropický ostrov Kos sa dajú kúpiť za 45 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) počas mája 2019 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 21. mája a návrat z ostrova Kos (KGS) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 28. mája 2019.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Kos za 45 EUR (21.05.-28.05.2019)

VIE-KGS
Viedeň, Rakúsko – Kos, Grécko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Kos (Grécko)

Na gréckom súostroví Kos nepochybne osloví pôvabné mestečko Kefalos (v juhozápadnej partii) s príjemnou Paradise Beach a dramatickým neďalekým ostrovčekom Kastri. V južnej časti upúta i pohodová pobrežná lokalita s názvom Kardamena. V prípade dostatočných časových možností skúste zamieriť aj na ďalšie malebné okolité ostrovčeky, radiace sa rovnako do okúzľujúcej ostrovnej skupiny Dodekanézy alias “Dvanásť ostrovov” (resp. do ich súčasti Južné Sporady).

zobraziť celý článok


TIE NAJLEPŠÍ HOTELY A PENZIÓNY PRE VAŠE SPOKOJNÉ CESTOVANIE

Aby sa vaše cestovanie naozaj vydarilo, vyberte si z ponuky rezervačného portálu Booking.com vhodné ubytovanie v hoteli alebo penzióne podľa vašich preferencií. Vyberať môžete podľa ceny, kvality ubytovania, hodnotenia klientov alebo vzdialenosti od centra vami navštívenej destinácie. Booking.com, to sú tisíce preverených hotelov a penziónov po celom svete pre vaše spokojné cestovania.
Tie najlepšie hotely a penzióny vyhľadávajte tu