Booking.com

KOLÍN NAD RÝNOM – akciové letenky za 9€!

A čo by ste povedali na jesenný výlet do Nemecka? Máme tu pre vás tip na výhodné letenky z Katovíc za super cenu 9€!

Áno – za 9€ vás odvezie lietadla do Kolína nad Rýnom aj naspäť.

Ako príklad takéhoto lacného termínu môžeme uviesť 14-19.11.2019(štvrtok – utorok). Budete mať teda dostatok času spraviť si aj nejaký ten výlet do okolia

Letieť sa však dá aj na kratšie – napríklad v termíne 16-19.11.2019 na predĺžený víkend. Prípadne si pozrite celý kalendár termínov na tejto stránke.

V základnej cene letenky máte možnosť zobrať si so sebou menšiu tašku s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste potrebovali batožiny viac – dá sa samozrejme priplatiť, no rátajte s tým, že vás to bude stáť viac ako letenka samotná.

TIP: Na letisku v Katoviciach máte parkovanie s 50% zľavou – ak máte slovenskú alebo českú poznávaciu značku. Stačí pri platení prejsť na túto stránku(TU) a ukázať im to tam.

zobraziť celý článok


Autor: Miroslav Fitoš


TIE NAJLEPŠÍ HOTELY A PENZIÓNY PRE VAŠE SPOKOJNÉ CESTOVANIE

Aby sa vaše cestovanie naozaj vydarilo, vyberte si z ponuky rezervačného portálu Booking.com vhodné ubytovanie v hoteli alebo penzióne podľa vašich preferencií. Vyberať môžete podľa ceny, kvality ubytovania, hodnotenia klientov alebo vzdialenosti od centra vami navštívenej destinácie. Booking.com, to sú tisíce preverených hotelov a penziónov po celom svete pre vaše spokojné cestovania.
Tie najlepšie hotely a penzióny vyhľadávajte tu