Booking.com

Kirgizstan s Ural Airlines od 236 EUR

29. 12. 2018
Posted by:
146 Views

Výlet do stredoázijského (bezvízového) Kirgizstanu máte príležitosť uskutočniť vďaka ponuke leteckej spoločnosti Ural Airlines pri odlete z Prahy (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kirgizského mesta Oš sú v predaji za 236 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu januára 2019 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Kirgizstanu nech poslúži odlet z českej Prahy (PRG) dňa 20. januára s návratom z kirgizského Oš (OSS) dňa 23. januára 2019.

Rezervácia letenky:
Praha – Oš (Kirgizstan) za 236 EUR (20.01.-23.01.2019)

PRG-OSS
Praha, Česká republika – Oš, Kirgizstan (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Kirgizstan

Pôsobivá kirgizská metropola – 900-tisícový Biškek (bývalé Frunze), Vás čaká v severnej partii krajiny, približne 200 km na západ od kazašskej metropoly Almaty (v nadmorskej výške 800 m). Môže sa pochváliť príjemnými klimatickými podmienkami v priemere s 322 slnečnými dňami počas roka (i keď v zimných mesiacoch sa naopak zvyknú častejšie vyskytovať hmly).

Fascinujúce horské masívy

Neďaleko od Biškeku, zhruba 40 km smerom na juh naďabíte na Kirgizský chrbát (radiaci sa do pohoria Ťan Šan) s národným parkom Ala Archa (a najvyšším vrchom Alamyudyun Peak 4895 m). Za návštevu v tejto oblasti určite stojí nádherné horské jazero Issyk Kul (viac ako 100 km východne od neho, na hraniciach s Čínou nájdete aj najvyššiu horu Kirgizstanu Pik Pobedy – 7439 m).

Legendárna Hodvábna cesta a preslávená Ferganská kotlina

Vzhľadom na skutočnosť, že letné teploty vo Ferganskom údolí sa občas vyšplhajú k “štyridsiatkám”, môže byť chladnejšie ročné obdobie vhodným obdobím na návštevu tejto oblasti. V západnom Kirgizsku, v oblasti hraničného pásma s Uzbekistanom, skúste uvidieť impresívne mestá Oš a Džalalabád, položené v starobylej a magickej “Fergana Valley” na historickej Hodvábnej ceste.

zobraziť celý článok


TIE NAJLEPŠÍ HOTELY A PENZIÓNY PRE VAŠE SPOKOJNÉ CESTOVANIE

Aby sa vaše cestovanie naozaj vydarilo, vyberte si z ponuky rezervačného portálu Booking.com vhodné ubytovanie v hoteli alebo penzióne podľa vašich preferencií. Vyberať môžete podľa ceny, kvality ubytovania, hodnotenia klientov alebo vzdialenosti od centra vami navštívenej destinácie. Booking.com, to sú tisíce preverených hotelov a penziónov po celom svete pre vaše spokojné cestovania.
Tie najlepšie hotely a penzióny vyhľadávajte tu