Booking.com

Kapverdy so Smart Wings od 266 EUR

Africké súostrovie Kapverdy možno spoznať v rámci (last mimute ponuky) rýchlych charterových letov so spoločnosťou Smart Wings z rakúskej Viedne (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:

Spiatočné letenky na Kapverdy sú k dispozícii za 266 EUR s odletom zo spomínanej Viedne (VIE) dňa 4. januára (piatok) s návratom z ostrova Boa Vista (BVC) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 11. januára 2019 (piatok) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Iným príklad rezervácie spiatočnej letenky môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 4. januára (piatok) s návratom z ostrova Sal (SID) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 11. januára 2019 (piatok).

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Boa Vista za 266 EUR (04.01.-11.01.2019 / piatok – piatok)
Pozn.: priamy let tam (VIE-BVC) / krátky stop na SID (45 min) späť (BVC-SID-VIE)

Viedeň – Sal za 266 EUR (04.01.-11.01.2019 / piatok – piatok)
Pozn.: krátky stop na BVC (50 min) tam (VIE-BVC-SID) / priamy let späť (SID-VIE)

VIE-BVC-SID-VIE
Viedeň – Boa Vista – Sal – Viedeň (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Kapverdy

Impozantné Kapverdy nájdete zhruba 2000 km južne od pozoruhodných Kanárskych ostrovov a približne 500 km na západ od pobrežia vlastného čierneho svetadielu (konkrétne od západoafrického Senegalu). Napriek skutočnosti, že k najznámejším z jednotlivých Kapverdských ostrovov patrí hornatejšia Boa Vista s príjemnými piesočnatými plážami, o čosi plochejší ostrov Sal s ešte príťažlivejšími morskými plážami svojou krásou vôbec za ňou ani trochu nezaostáva.

Impresívna Praia, hlavné mesto tejto sympatickej západoafrickej krajinky, Vás čaká na pôsobivom Ilha de Santiago. Vášniví milovníci majestátnych horských scenérií a súčasne i pešej turistiky istotne budú vskutku okúzlení divokou krásou magického ostrova Santo Antão. Pôvabný Ilha do Fogo skrýva najvyšší vrch celej ostrovnej skupiny, pomerne aktívny stratovulkán Pico do Fogo (2829 m).

zobraziť celý článok


TIE NAJLEPŠÍ HOTELY A PENZIÓNY PRE VAŠE SPOKOJNÉ CESTOVANIE

Aby sa vaše cestovanie naozaj vydarilo, vyberte si z ponuky rezervačného portálu Booking.com vhodné ubytovanie v hoteli alebo penzióne podľa vašich preferencií. Vyberať môžete podľa ceny, kvality ubytovania, hodnotenia klientov alebo vzdialenosti od centra vami navštívenej destinácie. Booking.com, to sú tisíce preverených hotelov a penziónov po celom svete pre vaše spokojné cestovania.
Tie najlepšie hotely a penzióny vyhľadávajte tu