Booking.com

KALIFORNIA: San Francisco s odletom z Viedne za skvelých 302€!

Rok 2019 začíname tipom na letenky do obľúbenej KALIFORNIE! Spiatočné letenky s odletom z Viedne do San Francisca sú momentálne dostupné za výborných 302€!

Ide o AKCIU škandinávskej spoločnosti SAS s jediným prestupom v Kodani. Prestupy trvajú rôzne. Od jednej hodinky po pokojne 15 hodín. Treba si to teda pozrieť a zvoliť taký let, ktorý vám bude vyhovovať – podľa toho či chcete byť v USA čo najskôr, alebo by ste si počas prestupu radi pozreli aj Kodań.

Termíny sú dostupné na rôzne dátumy počas apríla a mája 2019. Je si teda z čoho vyberať a ak ste plánovali letieť v tomto období na západné pobrežie USA, niet nad čím váhať.

Veľkou výhodou je aj fakt, že v cene letenky máte už aj podpalubnú batožinu. Netreba si za ňu teda doplácať.

zobraziť celý článok


Autor: Miroslav Fitoš


TIE NAJLEPŠÍ HOTELY A PENZIÓNY PRE VAŠE SPOKOJNÉ CESTOVANIE

Aby sa vaše cestovanie naozaj vydarilo, vyberte si z ponuky rezervačného portálu Booking.com vhodné ubytovanie v hoteli alebo penzióne podľa vašich preferencií. Vyberať môžete podľa ceny, kvality ubytovania, hodnotenia klientov alebo vzdialenosti od centra vami navštívenej destinácie. Booking.com, to sú tisíce preverených hotelov a penziónov po celom svete pre vaše spokojné cestovania.
Tie najlepšie hotely a penzióny vyhľadávajte tu