Booking.com

Júnová TRANSYLVÁNIA – s odletom z Viedne už od 20€!

Rumunská Transylvánia patrí bez pochýb k najkrajším kútom Balkánu. Ak by ste sa sem chceli pozrieť v júni, spiatočné letenky z Viedne kúpite už od 20€!

Za takúto čiastku ponúka letenky spoločnosť WizzAir pre členov tzv. Wizz Discount Club. Ak členstvo nemáte zakúpené, letenky vás budú stáť 30€. Odporúčame však kúpiť si ho – dá sa pridať priamo k letenku pri kúpe a zľava, ktorú vám členstvo prináša sa už aplikuje aj na tieto letenky do Transylvánie. Cena členstva je pre dvojicu 30€/rok, pričom zľavy sú bežne 10-20€ na jedno spiatočnú letenku.

Ako príklad dostupného termínu môžeme uviesť 11-18.6.2019. V strede júna je už v Transylvánie veľmi pekne – teplo a nebude tam ešte toľko turistov ako cez letné prázdniny.

Rumunsko je pritom veľmi lacné. My sme tam napríklad boli v lete 2017 a celý výlet s letenkami, autom, ubytovaním, palivom, jedlom, vstupmi atd…nás stál približne okolo 200€ na osobu. Paráda, nie?

Jedinou nevýhodou je, že WizzAir zmenil svoje batožinové podmienky a za najnižšiu čiastku si so sebou môžete zobrať iba menšiu tašku 40x30x20cm. Ak by ste si napríklad chceli okrem tejto menšej tašky zobrať aj väčšiu 55x40x20cm, dá sa samozrejme dokúpiť, no to už nebudete na takej nižšej čiastke – keďže by vás to stálo približne 26€ na osobu.

zobraziť celý článok


Autor: Miroslav Fitoš


TIE NAJLEPŠÍ HOTELY A PENZIÓNY PRE VAŠE SPOKOJNÉ CESTOVANIE

Aby sa vaše cestovanie naozaj vydarilo, vyberte si z ponuky rezervačného portálu Booking.com vhodné ubytovanie v hoteli alebo penzióne podľa vašich preferencií. Vyberať môžete podľa ceny, kvality ubytovania, hodnotenia klientov alebo vzdialenosti od centra vami navštívenej destinácie. Booking.com, to sú tisíce preverených hotelov a penziónov po celom svete pre vaše spokojné cestovania.
Tie najlepšie hotely a penzióny vyhľadávajte tu