Booking.com

Jesenná ANDALÚZIA – letenky z Viedne už od 20€!

A čo by ste povedali na jesenný výlet na juh Španielska? Letenky do Andalúzie sú totižto aktuálne dostupné už od parádnych 20€ za let tam aj naspäť dohromady.

Letí sa z Viedne pričom priletíte do známeho španielskeho mesta Malaga. Za najnižšiu cenu letenky kúpite ak ste členmi Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, stáť vás budú stále veľmi dobrých 30€.

Čo je ten Wizz Discount Club? Ide o členstvo spoločnosti WizzAir, ktoré vám umožňuje nakupovať letenky tejto spoločnosti so zľavami, ktoré sú bežne 15-20€. Stojí pritom pre dvojicu dohromady iba 30€ na rok a dá sa prikúpiť priamo pri kúpe leteniek, pričom zľava sa vám uplatní už aj na aktuálne kupované letenky.

Poletíte v novembrovom termíne 14-21.11.2019. V tomto období bývajú v Španielsku stále celkom fajn teploty – cca medzi 15-20°C cez deň. A ak budete mať šťastie tak aj o čosi viac.

Zobrať si so sebou zadarmo môžete príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm.Ak by ste však potrebovali aj väčšiu, treba si prikúpiť priority boarding za 40€, ktorý vám umožní zobrať si aj ďalšiu batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Oplatí sa teda zbaliť naľahko.

zobraziť celý článok


Autor: Miroslav Fitoš


TIE NAJLEPŠÍ HOTELY A PENZIÓNY PRE VAŠE SPOKOJNÉ CESTOVANIE

Aby sa vaše cestovanie naozaj vydarilo, vyberte si z ponuky rezervačného portálu Booking.com vhodné ubytovanie v hoteli alebo penzióne podľa vašich preferencií. Vyberať môžete podľa ceny, kvality ubytovania, hodnotenia klientov alebo vzdialenosti od centra vami navštívenej destinácie. Booking.com, to sú tisíce preverených hotelov a penziónov po celom svete pre vaše spokojné cestovania.
Tie najlepšie hotely a penzióny vyhľadávajte tu