Booking.com

ISLAND z Viedne – marcový výlet s letenkami už od 59€!

V prípade, že vás láka Island aj mimo letných mesiacov – kedy v tejto čím ďalej tým populárnejšej krajine nie je toľko turistov, máme tu pre vás TIP na spiatočné letenky už od 59€!

Za túto čiastku ponúka letenky maďarská spoločnosť WizzAir pri odlete z viedenského letiska pre členov tzv. Wizz Discount Club. Ak ste o členstve ešte nepočuli – ide o to, že ako dvojica zaplatíte na rok 30€ a máte letenky po celý tento rok s výraznou zľavou – bežne o 15€ – 20€ lacnejšie oproti bežným cenám. Pre oboch. Oplatí sa to.Pre nečlenov je cena v tomto prípade 79€.

Za najnižšiu čiastku je dostupný jediný marcový termín – 12-21.3.2019. Celý kalendár termínov si však viete pozrieť aj sami na tejto stránke.

Pri aktuálnych batožinových podmienkach WizzAir-u si so sebou môžete zobrať iba menšiu tašku s rozmermi 40x30x20cm a hmotnosťou do 10kg. Dodatočná sa dá však dokúpiť(od 5€ za let – v cene priority boardingu). Viac informácii si prečítajte v tomto článku

zobraziť celý článok


Autor: Miroslav Fitoš


TIE NAJLEPŠÍ HOTELY A PENZIÓNY PRE VAŠE SPOKOJNÉ CESTOVANIE

Aby sa vaše cestovanie naozaj vydarilo, vyberte si z ponuky rezervačného portálu Booking.com vhodné ubytovanie v hoteli alebo penzióne podľa vašich preferencií. Vyberať môžete podľa ceny, kvality ubytovania, hodnotenia klientov alebo vzdialenosti od centra vami navštívenej destinácie. Booking.com, to sú tisíce preverených hotelov a penziónov po celom svete pre vaše spokojné cestovania.
Tie najlepšie hotely a penzióny vyhľadávajte tu