Booking.com

Island v lete iba za 105 €. S WDC iba za 85 € aj cez sviatok!

Leto vyzerá byť horúce a tak nie je na škodu sa ísť trošku schladiť. Práve na to by mohli byť vhodné letenky na Island z Viedne so spoločnosťou Wizz Air v super termíne na prelome augusta a septembra. dokonca aj cez sviatok 29. augusta.

Letenky na termín 29.8.-5.9. začínajú na cene 85 € s Wizz discount club alebo 105 € bez WDC. ak v klube nie ste. Oplatí sa už pri kúpe leteniek pre dve osoby zakúpiť ihneď pri kúpe leteniek. Stojí 30 €. hneď vám však ušetrí 40 €, čiže ste 10 € celkovo.

Letenky na Island

Letenky rezervujte tu. 

V cene letenky je iba menšia príručná batožina. Odporúčame dokúpiť aspoň jeden veľký kufor do podpalubia. 

letenky wizz air island

Ubytovanie na Islande

Ubytovanie na Islande sa pohybuje od 32 € / osoba / noc. Pozrite si ponuky tu.

Auto na Islande

Na Islande sa vám rozhodne oplatí požičať si auto. My odporúčame tu (nami overené): https://www.cheapcarrentaliceland.com – a ideálne 4×4 pohon:)

 

 

The post Island v lete iba za 105 €. S WDC iba za 85 € aj cez sviatok! appeared first on LETENKY ZA BABKU.

zobraziť celý článok


Autor: Michal Holaň


TIE NAJLEPŠÍ HOTELY A PENZIÓNY PRE VAŠE SPOKOJNÉ CESTOVANIE

Aby sa vaše cestovanie naozaj vydarilo, vyberte si z ponuky rezervačného portálu Booking.com vhodné ubytovanie v hoteli alebo penzióne podľa vašich preferencií. Vyberať môžete podľa ceny, kvality ubytovania, hodnotenia klientov alebo vzdialenosti od centra vami navštívenej destinácie. Booking.com, to sú tisíce preverených hotelov a penziónov po celom svete pre vaše spokojné cestovania.
Tie najlepšie hotely a penzióny vyhľadávajte tu