Booking.com

Havaj s United Airlines od 633 EUR

Odhaliť pôvaby tropického súostrovia pod názvom Havaj máte šancu pri využití ponuky leteckej spoločnosti United Airlines v spolupráci s partnermi zo Star Alliance (s odletom z Krakova).

Trasy v predaji:

Spiatočné letenky do amerického Honolulu (na havajskom ostrove Oʻahu) kúpite za 633 EUR s odletom zo spomínaného krakovského letiska Jána Pavla II.

Podmienky predaja:

Tarifné podmienky určujú odlety 08.12.-16.12. a 25.12.2018-27.03.2019, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 20. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:

Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od polovice januára do polovice marca 2019.

Príklad rezervácie:

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Havaj môže byť odlet z poľského Krakova (KRK) dňa 5. marca s návratom z amerického Honolulu (HNL) dňa 19. marca 2019.

Rezervácia letenky:
Krakov – Honolulu za 633 EUR (05.03.-19.03.2019)

KRK_HNL
Krakov, Poľsko – Honolulu/Havaj, USA (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

zobraziť celý článok


TIE NAJLEPŠÍ HOTELY A PENZIÓNY PRE VAŠE SPOKOJNÉ CESTOVANIE

Aby sa vaše cestovanie naozaj vydarilo, vyberte si z ponuky rezervačného portálu Booking.com vhodné ubytovanie v hoteli alebo penzióne podľa vašich preferencií. Vyberať môžete podľa ceny, kvality ubytovania, hodnotenia klientov alebo vzdialenosti od centra vami navštívenej destinácie. Booking.com, to sú tisíce preverených hotelov a penziónov po celom svete pre vaše spokojné cestovania.
Tie najlepšie hotely a penzióny vyhľadávajte tu