Booking.com

GDANSK cez LETNÉ PRÁZDNINY – už od 23€!

Dnešok začíname tipom na lacné letenky na sever Poľska – do jedného z najkrajších miest krajiny.

Ak vás láka Gdansk a chceli by ste si tu spraviť počas letných prázdnin výlet, spiatočné letenky kúpite už od 23€!

Za takúto čiastku ponúka spoločnosť WizzAir letenky pre členov Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, cena pre vás bude 43€. Odporúčame si však členstvo kúpiť priamo pri kúpe letenky – stojí 30€ na rok pre dvojicu dohromady a zľava na letenky (zo 43€ na 23€) sa vám aplikuje priamo už aj na tieto letenky.

Dostupný je augustový termín 12-16.8.2019. Odporúčame však v prípade záujmu radšej rezervovať čím skôr. Za najnižšiu cenu už nie je mnoho letov.

Zobrať si so sebou môžete za najnižšiu cenu iba menšiu tašku 40x30x20cm. Ak by ste chceli aj väčšiu tašku 55x40x23cm, priplatíte si asi +28€. Oplatí sa teda pobaliť sa minimalistickejšie.

zobraziť celý článok


Autor: Miroslav Fitoš


TIE NAJLEPŠÍ HOTELY A PENZIÓNY PRE VAŠE SPOKOJNÉ CESTOVANIE

Aby sa vaše cestovanie naozaj vydarilo, vyberte si z ponuky rezervačného portálu Booking.com vhodné ubytovanie v hoteli alebo penzióne podľa vašich preferencií. Vyberať môžete podľa ceny, kvality ubytovania, hodnotenia klientov alebo vzdialenosti od centra vami navštívenej destinácie. Booking.com, to sú tisíce preverených hotelov a penziónov po celom svete pre vaše spokojné cestovania.
Tie najlepšie hotely a penzióny vyhľadávajte tu