Booking.com

Floridský Key West s Delta Air Lines od 420 EUR

Do najjužnejšej (oceánskej) partie Floridy máte možnosť využiť tarif leteckej spoločnosti Delta Air Lines v spolupráci s partnerskými Air France-KLM z aliancie Sky Team (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:

Spiatočné letenky na juhofloridské súostrovie Key West sa predávajú za 420 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:

Tarifné podmienky stanovujú cesty v období od 7. januára do 5. apríla 2019, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:

Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v čase od polovice januára do konca marca 2019.

Príklad rezervácie:

Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 4. marca a návrat z amerického Key West (EYW) do dňa 18. marca 2019.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Key West za 420 EUR (04.03.-18.03.2019)

VIE-EYW
Viedeň, Rakúsko – Key West, USA (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Floridský Key West

Pri potulkách po slnečnej Floride skúste docestovať až na oficiálne najjužnejšie miesto pevninských “Štátov” s názvom Key West, situované v prekrásnom koralovom karibskom súostroví Florida Keys. K jeho geografickým špecialitám patrí skutočnosť, že sa nachádza bližšie ku kubánskej Havane (vzdialenej asi 170 km smerom na JZ) ako ku americkému Miami vyše 200 km na severovýchod) na pevninskej Floride, s ktorou ho spája pôsobivá 128-míľová Overseas Highway.

zobraziť celý článok


TIE NAJLEPŠÍ HOTELY A PENZIÓNY PRE VAŠE SPOKOJNÉ CESTOVANIE

Aby sa vaše cestovanie naozaj vydarilo, vyberte si z ponuky rezervačného portálu Booking.com vhodné ubytovanie v hoteli alebo penzióne podľa vašich preferencií. Vyberať môžete podľa ceny, kvality ubytovania, hodnotenia klientov alebo vzdialenosti od centra vami navštívenej destinácie. Booking.com, to sú tisíce preverených hotelov a penziónov po celom svete pre vaše spokojné cestovania.
Tie najlepšie hotely a penzióny vyhľadávajte tu