Booking.com

ESPAÑA TRIP – Barcelona + Tenerife + Madrid + Mallorca za 83€!

6. 1. 2019
Posted by:
167 Views

Milujete Španielsko rovnako ako my? Nečudujeme sa vám! A aj preto sme si pre vás pripravili výlet, na ktorý len tak nezabudnete!

O čo ide? Navštívite dve populárne španielske mestá – Barcelonu a Madrid a k tomu dva populárne ostrovy – Mallorcu a Kanársky ostrov Tenerife a letenky vás budú stáť dohromady iba 83€! Super nie?

Celý výlet začnete 16.1.2019 kedy letíte z Viedne do Barcelony. Tam strávite najviac času – 4 dni. Po nich 20.1.2019 letíte na ostrov Tenerife, kde pobudnete dva dni. Po nich 22.1.2019 vaše cesty povedú do krásneho Madridu. Poslednou zastávkou potom bude Mallorca kam letíte z Madridu 24.1.2019 odkiaľ už 26.1.2019 letíte späť do Viedne.

Celý výlet potrvá 10 dní a uvidíte Barcelonu, ostrov Tenerife, Madrid a ostrov Mallorca.

Čo sa týka batožiny, treba upozorniť, že dva lety sú od Laudamotion a 3 od Ryanair-u. Zatiaľ čo pri letoch Laudamotion máte už v cene aj väčšiu batožinu 55x40x20cm, pri Ryanair-i máte za najnižšiu cenu iba 40x25x20cm. Tak ak by ste chceli mať aj pri Ryanair-i povolenú väčšiu batožinu, odporúčame si priplatiť za priority boarding – stojí cca 6€ za let, čiže dokopy 18€ za 3 lety Ryanair-u.

zobraziť celý článok


Autor: Miroslav Fitoš


TIE NAJLEPŠÍ HOTELY A PENZIÓNY PRE VAŠE SPOKOJNÉ CESTOVANIE

Aby sa vaše cestovanie naozaj vydarilo, vyberte si z ponuky rezervačného portálu Booking.com vhodné ubytovanie v hoteli alebo penzióne podľa vašich preferencií. Vyberať môžete podľa ceny, kvality ubytovania, hodnotenia klientov alebo vzdialenosti od centra vami navštívenej destinácie. Booking.com, to sú tisíce preverených hotelov a penziónov po celom svete pre vaše spokojné cestovania.
Tie najlepšie hotely a penzióny vyhľadávajte tu