Booking.com

Brazílske Espírito Santo s KLM od 441 EUR

Nielen brazílsky tropický štát Espírito Santo máte príležitosť uvidieť vďaka tarifu Air France-KLM (z leteckej aliancie Sky Team) v spolupráci s miestnymi partnermi (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:

Spiatočné letenky do brazílskeho mesta Vitória (Espírito Santo) kúpite za 441 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:

Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 13.12.-21.12. a 01.01.-30.06.2019, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 20. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:

Reálnu dostupnosť leteniek za najvyššiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od polovice januára do konca júna 2019.

Príklad rezervácie:

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Espírito Santo nech poslúži odlet z Prahy (PRG) dňa 7. februára (štvrtok) s návratom z Vitória (VIX) dňa 18. februára 2019 (pondelok).

Rezervácia letenky:
Praha – Vitória (Espírito Santo) za 441 EUR (07.02.-18.02.2019 / štvrtok – pondelok)

PRG_VIX
Praha, Česká republika – Vitória, Brazília (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Espírito Santo

Brazílsky Espírito Santo Vás čaká pri brehoch južného Atlantiku medzi susednými štátmi Rio de Janeiro (na juhu), Minas Gerais (na západe) a Bahia (na východe). Príťažlivá 350-tisícová Vitória, centrum oblasti, očakáva na malebnom ostrove v centrálnej časti regiónu. Spolu s Vila Velha, Guarapari a ďalšími okolitými lokalitami tvorí rozľahlú (skoro dvojmiliónovú) aglomeráciu.

Vynikajúce plážové scenérie

Vitória sa zaraďuje k významným turistickým centrám v rámci juhoamerickej Brazílie. Určite Vás osloví vo svojom širšom okolí nielen svojimi prekrásnymi piesočnatými plážami, ale aj úžasnými národnými parkmi. V neveľkej vzdialenosti smerom na juh od Vitórie Vás privíta už spomenuté Guarapari. Na severe prekvapí svojimi dunami “Parque Estadual de Itaúnas”.

Impozantné horské panorámy

Nesklame ani nemenej pútavé miestne vnútrozemie, kde nájdete blízko mestečiek Domingos Martins a Vargem Alta majestátny “Parque Estadual de Pedra Azul” s fotogenickým rovnomenným žulovým masívom Pedra Azul (1822 m). Úchvatný “Parque Nacional do Caparaó” naopak skrýva Pico da Bandeira (2892 m), jeden z najvyšších vrcholov celej Brazílie.

Ostrovy “Trindade and Martin Vaz”

Pod Espiríto Santo administratívne spadá i mysteriózne súostrovie “Trindade and Martin Vaz”, nachádzajúce sa v Atlantickom oceáne asi 1200 km smerom na východ od materskej brazílskej pevniny. Od Afriky ho delí vzdialenosť okolo 4300 km, najbližšími ostrovnými skupinami týmto smerom budú Ascension (asi 2100 km severovýchodne) a Svätá Helena (cca 2500 km východne).

zobraziť celý článok


TIE NAJLEPŠÍ HOTELY A PENZIÓNY PRE VAŠE SPOKOJNÉ CESTOVANIE

Aby sa vaše cestovanie naozaj vydarilo, vyberte si z ponuky rezervačného portálu Booking.com vhodné ubytovanie v hoteli alebo penzióne podľa vašich preferencií. Vyberať môžete podľa ceny, kvality ubytovania, hodnotenia klientov alebo vzdialenosti od centra vami navštívenej destinácie. Booking.com, to sú tisíce preverených hotelov a penziónov po celom svete pre vaše spokojné cestovania.
Tie najlepšie hotely a penzióny vyhľadávajte tu