Booking.com

Austrálske Melbourne s China Eastern Airlines od 620 EUR

31. 12. 2018
Posted by:
135 Views

Na cestu do štátu Victoria v pohodovej krajine protinožcov (v závere letnej sezóny) zvádza tarif spoločnosti China Eastern Airlines z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do austrálskeho veľkomesta Melbourne (v štáte Victoria) sa predávajú za 620 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety od 1. marca do 31. marca 2019, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 31. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu (t.j. počas marca 2019).

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z českej Prahy (PRG) dňa 5. marca a návrat z austrálskeho Melbourne (MEL) dňa 20. marca 2019.

Rezervácia letenky:
Praha – Melbourne za 620 EUR (05.03.-20.03.2019)

PRG-MEL
Praha, Česká republika – Melbourne, Austrália (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Melbourne (Victoria)

Juhoaustrálske Melbourne už dlhší čas súťaží so svojím odvekým rivalom Sydney o titul najľudnatejšieho austrálskeho veľkomesta. Vo svete ho preslávili najmä obľúbené tenisové turnaje Australia Open zo série Grand Slam a legendárne preteky F1 Grand Prix. Rozhodne by ste si nemali nechať ujsť pôsobivý neďaleký ostrov Phillip Island s obrovskými kolóniami tučniakov.

Úžasné širšie okolie Melbourne

Populárne Melbourne môže byť takisto celkom vhodným východiskovým miestom na návštevu vskutku príťažlivej austrálskej Tasmánie (azda trochu vzdialene pripomínajúcej Nový Zéland) – nachádzajúcej sa viac ako 300 km smerom na juh. Ak disponujete dostatkom časových možností, skúste sa vydať po fascinujúcej Great Ocean Road, vinúcej sa okolo pobrežia juhozápadnej Viktórie.

zobraziť celý článok


TIE NAJLEPŠÍ HOTELY A PENZIÓNY PRE VAŠE SPOKOJNÉ CESTOVANIE

Aby sa vaše cestovanie naozaj vydarilo, vyberte si z ponuky rezervačného portálu Booking.com vhodné ubytovanie v hoteli alebo penzióne podľa vašich preferencií. Vyberať môžete podľa ceny, kvality ubytovania, hodnotenia klientov alebo vzdialenosti od centra vami navštívenej destinácie. Booking.com, to sú tisíce preverených hotelov a penziónov po celom svete pre vaše spokojné cestovania.
Tie najlepšie hotely a penzióny vyhľadávajte tu